Kariéra

Momentálně máme otevřené 2 pracovní nabídky.

PŘIJMEME DO PRACOVNÍHO POMĚRU:

OBCHODNÍ MANAŽER

Náplň práce: Budování a rozvoj obchodních vztahů s partnery v ČR a zahraničí.
Úzká spolupráce s marketingem a komunikace v rámci obchodního oddělení a výrobního segmentu firmy.

Požadavky:

SŠ / VŠ vzdělání technického nebo obchodního oboru výhodou

Praxe v obchodní činnosti
Výborné prodejní a komunikační dovednosti
Reprezentativní vystupování a ochotu cestovat
Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
ŘP skupiny B

Další informace:

Pracovní poměr na HPP

Možnost pohyblivé pracovní doby
Mzda dle dohody
Příspěvek na stravování
Nástup možný ihned
Náborový příspěvek
Místo výkonu práce – Roztoky u Křivoklátu

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis spolu s motivačním dopisem na:

TECHNOLOG – PROGRAMÁTOR NC

Požadavky:

SŠ Technického směru
Základ němčiny popř. angličtiny
Znalost práce na PC (Word-Excel)
Znalost technologie obrábění kovů
Znalost tepelných a povrchových úprav
Znalost tvorby THN - vítána
Znalost programování řídícího iTNC 530 - vítána
Modelování v CAD systému SolidWorks - vítáno
Programování v SolidWorks – vítáno
Praxe – vítána

Mzda dohodou
Práce v jednosměnném provozu
Možnost jazykových kurzů