Kariéra

 

V současné době nabízíme pracovní místa:

 • Manažer do obchodního oddělení

Náplň práce: plnění prodejních plánů, spolupracuje s vedoucím obchodního oddělení při sestavování strategických plánů a cenové politiky. Obchodní manažer je součástí prodejního týmu, který také spolupracuje s ostatními členy obchodního oddělení. Řídí aktivity jednotlivých obchodních zástupců v souladu s obchodní strategií společnosti, poskytuje jim zpětnou vazbu, popřípadě jim sjednává potřebné školení. Motivuje a průběžně hodnotí obchodní zástupce vzhledem k jejich činnosti. Je zodpovědný za rozvoj a produkci obchodního oddělení a pravidelně reportuje výsledky vedoucímu obchodního oddělení.

Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, znalost v oblasti technického směru výhodou, výborná znalost anglického nebo něměckého jazyka, zkušenosti v obchodním oddělení min. 2 roky, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook), znalost sytému Orfert vítána. Dále požadujeme časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost a ochotu učit se novým věcem.

 • Referentka obchodního oddělení

Náplň práce: kompletní zpracování obchodních případů, komunikace s výrobou, zákazníky, přepravními společnostmi. Rozvoj obchodních aktivit a získávání nových zákazníků (evropský trh) - telefonní a emailový kontakt.

Požadujeme: Aktivní znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou), ovládání PC (Word, Excel, internet, Outlook), komunikativnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B (není podmínkou), praxe v obchodní činnosti výhodou

 • Technolog - programátor NC

Náplň práce: stanovuje technologické postupy a jejich změny, zajišťuje technologickou přípravu výroby se zvýšenými technologickými požadavky.

Požadujeme: SŠ technického směru, znalost německého popřípadě anglického jazyka, znalost práce na PC (Word-Excel), znalost technologie obrábění kovů, znalost tepelných a povrchových úprav, znalost tvorby THN vítána, modelování a programování v InventorCad systému vítáno, praxe v oblasti technologie výroby 

 • Obráběč kovů  (seřizovač CNC soustruhu, frézka)

Náplň práce: kompletně seřizuje stroj dle požadavků technologa, sestavení a naměření nástrojů, vytváří popř. upravuje program, odpovídá za správné provedení dané operace, provádí kontrolu měřením součástí, provádí kontrolu opotřebení nástrojů, zakladá stroj obrobkem, odpovídá za čistotu pracoviště.

Požadujeme: manuální zručnost, přesnost, samostatnost, praxe.

 • Kontrolor jakosti

Náplň práce: Kontrola kvality zpracování a identifikace neshod u výrobků. Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly. Dodržování kontrolních postupů.

Požadujeme: Ovládání PC ( Word – Excel ). Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. Aktivní přístup k řešení problémů. Vzdělání strojírenského směru, orientace v technické dokumentaci a zkušenost s prací s měřidly výhodou

 

Nabízíme:

 • perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního růstu
 • odpovídající  finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
 • příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify
 • možnost jazykových kurzů a ubytování
 • smlouva na dobu neurčitou
 • nástup možný ihned  

 

 

Kontakt:

Personální oddělení

Šárka Knotová
Tel.   :+420 313 521 564
Mob.: +420 770 145 540
E-mail: personalni@permon.cz

           sarka.knotova@permon.cz

PERMON s.r.o. 
Roztoky 217
270 23 Křivoklát