Kariéra

V současné době nabízíme pracovní místa :

  • Vedoucí obchodního oddělení

Náplň práce:

Zodpovídá za řízení a organizaci obchodního úseku.
Poskytuje součinnost při tvorbě a předkládání návrhu obchodního plánu
Zodpovídá za vedení databáze obchodních případů
Vedení porad obchodního oddělení.
Zpracovávání poptávek a cenových nabídek
Schůzky s klienty, účast na veletrzích.
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
vedení týmu obchodníků
zjištění potřeb zákazníka, vytváření dlouhodobých vztahů s klienty
Významně se podílet na úspěchů naší firmy

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ nejlépe technického směru
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost programu (Word, Excel, Powerpoint aj.)
Čtení v technických výkresech.
prezentační a vyjednávací schopnosti, výborné vystupování
schopnost vést tým
smysl pro obchod a schopnost navazovat vztahy
požadujeme Aj, další jazyk výhodou

Nabízíme:

perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního růstu
odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify
možnost ubytování
smlouva na dobu neurčitou, nástup možný ihned

  • Referentka obchodního oddělení

Kompletní zpracování obchodních případů
Komunikace s výrobou, zákazníky, přepravními společnostmi
Rozvoj obchodních aktivit a získávání nových zákazníků (evropský trh)- telefonní a emailový kontakt

Požadujeme:

Aktivní znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou).
Ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook)
Komunikativnost
Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
Praxe v obchodní činnosti výhodou

Nabízíme:

odpovídající  finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
možnost jazykových kurzů a ubytování
smlouva na dobu neurčitou
nástup možný ihned

  • Technolog - programátor NC

Požadujeme:

SŠ technického směru, znalost práce na PC (Word, Excel)
znalost technologie obrábění kovů
znalost tepelných a povrchových úprav
znalost tvorby THN vítána
modelování v InventorCad systému vítáno, programování v InventorCam vítáno
praxe vítána

Nabízíme:

  • Obráběč kovů

Práce na kovoobráběčských strojích dle schopností a znalostí – požadujeme manuální zručnost, přesnost, samostatnost, praxe vítána

  • Metalurg, vedoucí střediska kalírny

Řešení technologie výroby při tepelném zpracování – požadujeme ÚSO tech.směru, zaměření na tep. zpracování výhodou, IWE/EWE, znalost práce na PC, praxe v oboru a v řízení pracovníků vítána

Kontakt:

Personální oddělení

Ing. Michala Lehoučková
Tel.   :+420 313 521 566
Mob.: +420 605 057 685
E-mail: personalni@permon.cz

PERMON s.r.o.
Roztoky 217
270 23 Křivoklát